Skip to content

Apie mus

Derlingas.lt yra tinklalapis, beveik kaip blogas, skirtas sodo, augalų, daržo priežiūros ir ūkio tematikai. Mūsų svetainės turinys yra parengiamas rūpestingai, kruopščiai ir atsakingai. Mes tikriname visus informacinius šaltinius, o taip pat dalinamės savo asmenine patirtimi. Prie svetainės turinio kūrimo prisideda tiek profesionalūs specialistai, tiek entuziastingi mėgėjiškai sodininkyste ir daržininkyste užsiimantys žmonės. Svetainės techninė dalis vystoma pagal geriausias praktikas ir šiuolaikines interneto tendencijas, siekiant užtikrinti svetainės greitaveiką bei patogumą jos lankytojams.

Svetainės lankomumo statistika

Demografija:

 • 70% lankytojų sudaro moterys, besidominčios sodininkyste ir daržininkyste bei susijusiomis temomis.
 • 80% jų yra 36-60 metų amžiaus.
 • 70% jų labiausiai domisi sodininkyste ir daržininkyste.
 • Per dieną svetainėje turime apie 20.000 – 30.000 sesijų ir sparčiai augame. Per mėnesį atvertimų turime apie 500.000 – 1000.000.

Svetainės lankomumą ir skaitomumą apibūdina iš Google Analytics pateikiami įprasti realaus laiko lankomumo duomenys:

Reklama svetainėje ir jos auditorijai

Esame lankstūs reklamos klausimais, tačiau norėtume reklamuoti tik su augalais, ūkiu ir sodininkyste susijusias prekes, pavyzdžiui sodo ir daržo įrankius, sodinukus, sėklas ir panašiai. Preliminarūs reklamos įkainiai:

 • Viršutinė reklaminė pozicija – 1000×250 – 100 eur už mėnesį.
 • Šoninė reklaminė pozicija – 300×600 – 50 eur už mėnesį.
 • Reklaminė pozicija teksto viduje (pati geriausia) – 750×200, 300×250 – 300 eur už mėnesį (desktop+mobile).
 • Teminio straipsnio publikavimas su nuoroda – 70 – 100 eur
 • Push pranešimai (viso 5) 37.000 prenumeratorių – 200 eur
 • Video reklama. 100.000 video reklamos parodymų – 300 eur
 • Reklama naujienlaiškio prenumeratoriams (1000 gavėjų) išsiunčiama 4-is kartus per mėnesį – 100 eur

Tiksliniai reklamos užsakovai ir klientai yra verslai, susiję su svetainės tematika

 1. Sodinimo priemonės ir įrankiai: kokybiški sodo kastuvai, kauptukai, sodo pirštinės, šakų pjūklai ir kitos priemonės, reikalingos efektyviam augalų priežiūrai bei panašūs įrankiai.
 2. Sodinukai ir sėklos: įvairių augalų sodinukai, reti ar dekoratyviniai augalai, taip pat specialios sėklos, skirtos daržovėms ar kitiems augalams sėti.
 3. Sodo priežiūros knygos, vadovai bei paslaugos: knygos, žurnalai, vadovėliai arba internetiniai kursai, skirti sodo dizainui, augalų priežiūrai, derliui ar augalų ligoms, o taip pat ir paslaugos, susiję su aplinkos tvarkymų, dizainu, sodo įrangos įdiegimu.
 4. Sodo dekoracijos: dekoratyviniai akmenys, skulptūros, lauko žibintai, lankstiniai gėlių stovai ar kita dekoracija, kuri praturtintų sodo aplinką.
 5. Sodinimo indai: stilingi gėlių puodai, vazonai, krepšeliai ar kiti indai.
 6. Ekologiškos bei natūralios trąšos ar augalų apsaugos priemonės: prduktai, padedantys rūpintis augalų sveikata ir derliumi be žalingų cheminių medžiagų.
 7. Sodinimo rinkiniai: sudėtiniai rinkiniai su visais reikalingais komponentais, leidžiantys pradėti naują sodą ar augalų kolekciją.
 8. Sodininkystės drabužiai ir aksesuarai: funkcionalūs ir stilingi drabužiai, guminiai batai, skrybėlės, apsauginės ir kitos priemonės, skirtos darbui sode.
 9. Sodo technologijos ir įranga: išmaniosios priemonės, skirtos stebėti ir valdyti augalų sąlygas, pvz., išmanieji laistymo sistemos, temperatūros ir drėgmės matuokliai.
 10. Suvenyrai, menas ar kiti dirbiniai: rankų darbo dovanos, paveikslai, atvirukai, darbo knygos ar kitos suvenyrinės prekės, susijusios su daržininkyste ir sodininkyste.

Kontaktas: info@derlingas.lt

MB Digitaurum

Didlaukio g. 80-96, LT-08326 Vilnius