Skip to content

Obelų genėjimas

Krūmų ir medžių genėjimas žiemą: kokius augalus genėti ir prie kurių geriau nesiliesti?

Krūmų ir medžių genėjimas žiemą: kokius augalus genėti ir prie kurių geriau nesiliesti?

  • by

Ar pastebėjote, kad kartais kyla vajus, kai kalba pasisuka apie krūmų ir medžių genėjimą žiemą? Iš tikrųjų, šis metų laikas kai kuriems augalams apkarpyti nėra jau toks prastas. Augalai, būdami ramybės būsenoje, netgi patiria mažiau streso, kai atliekamas medžių genėjimas žiemą. Dažniausiai turima omenyje žiemos pabaigą, bet yra augalų, kurie… Read More »Krūmų ir medžių genėjimas žiemą: kokius augalus genėti ir prie kurių geriau nesiliesti?

Medžių genėjimas: kuris metų laikas palankiausias šiai gyvybiškai svarbiai procedūrai?

Medžių genėjimas: kuris metų laikas palankiausias šiai gyvybiškai svarbiai procedūrai?

Medžių genėjimas – tai patikimas būdas reguliuoti augalų augimą, derėjimą ir formavimąsi. Be genėjimo vaismedžiai ir vaiskrūmiai duoda mažiau vaisių, dekoratyviniai – ne tokie gražūs, ir visi jie negenėti yra labiau linkę sirgti įvairiomis ligomis. Šios procedūros nereikėtų pamiršti, tačiau nepatartina ir labai persistengti, kad augalai nesusilpnėtų. Priklausomai nuo rūšies… Read More »Medžių genėjimas: kuris metų laikas palankiausias šiai gyvybiškai svarbiai procedūrai?

Koloninės obelys. Kaip auginti ir prižiūrėti obelis?

Koloninės obelys ar kitos obelys? Kuo skiriasi jų auginimas

  • by

Koloninės obelys, kaip ir visos kitos obelų rūšys, yra daugiamečiai augalai, todėl norint džiaugtis tiek sveiku medžiu, tiek skaniais vaisiais, reikalinga tam tikra priežiūra, o dauguma veislių reikalauja savitos priežiūros. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad jūsų auginamos obelys taptų ne tik gausus maisto šaltiniu, bet pasižymėtų ir gera „savijauta“?… Read More »Koloninės obelys ar kitos obelys? Kuo skiriasi jų auginimas