Skip to content

Unikalus keltų horoskopas – sužinok, koks tu medis? (gimusiems liepos – gruodžio mėnesiais)

medziu horoskopas liepos ir gruodzio menesiams
Pasidalinkite su drauge ar draugu:

Medžių horoskopas yra sudarytas senovės keltų žynių, gyvenusių dar prieš mūsų erą. Kaip byloja legendos, žyniai praleisdavo valandų valandas miškų glūdumoje, mąstydami ir medituodami. Remdamiesi savo stebėjimais, jie tvirtino, kad kiekvienas žmogus panašus į kokį nors medį savo išvaizda arba charakteriu. Medžių horoskopą sudaro 21 medis, kuris konkrečiam žmogui priskiriamas pagal gimimo datą. Medis rodo mūsų stiprybes, silpnybes ar unikalius bruožus, kurie formuoja mūsų gyvenimo kelią. Tokia senovės išmintimi grįsta simbolika skatina mus geriau pažinti save. 

Unikalus keltų horoskopas – sužinok, koks tu medis? (gimusiems sausio–birželio mėnesiais)

Liepos horoskopas – obelis, skroblas, eglė, šermukšnis

14 diena

Obelis – tikra žavesio ir patrauklumo mūza. Ji yra nuolatinė flirtavimo ir nuotykių meistrė. Tačiau santuokoje radusi tikrą pasitenkinimą atsisako mažiau vertingų malonumų. Obelis, nepaisydama pasekmių, yra pasiruošusi padovanoti net savo paskutinį centą, todėl jos atvirumas ir nuoširdumas neretai tampa lengvu taikiniu piktnaudžiavimui. Turi natūralų polinkį į mokslus, o jos gyvenimas – tai niekada nesibaigianti įdomių įvykių seka.

obelis medžių horoskopas

514 diena

Skroblas – tikras elegancijos ir rūpestingumo įsikūnijimas. Jis ne tik skrupulingai rūpinasi savo išvaizda, bet ir įdiegia sveiko proto principus į kiekvieną savo veiksmą. Skroblas yra itin drausmingas ir pareigingas, jo sąžiningumas ir kruopštumas kartais pasiekia net nesaikingumo lygmenį. Jis svajoja apie šlovę ir sugeba kelti aplinkinių pasigėrėjimą savo elgesiu ir pasiekimais. Meilėje skroblas norėtų išgyventi kažką nekasdieniško, nors dažnai jis yra mylimas labiau nei pats myli. Savo asmeninį gyvenimą jis saugo kaip didžiausią paslaptį, niekada neparodo viso savo gyvenimo vaizdo viešai.

1525 diena

Eglė – tai rūstaus grožio ir originalumo derinys. Jos stilius – nekintamai elegantiškas, kaskart praplečiantis mados ribas. Gyvenimo kelias ilgas, bet gali kentėti dėl chroniškų ligų. Eglės charakteris – tarsi neklusnus oras: kaprizingas ir neprognozuojamas. Ji labai myli save ir siekia pripažinimo, o jos talentas ir gabumai mokslams jos darbštumą tik sustiprina. Meilės labirintuose eglė dažnai jaučiasi nesuprasta, nes trokšta tobulos harmonijos.

2631 diena 

Šermukšnis tai puikus pavyzdys, kai žavinga išorė slepia nepaprastą stiprybę. Nepaisant švelnaus ir trapaus vaizdo, šis medis yra itin patvarus ir ištvermingas, gebantis oriai atlaikyti visus likimo iššūkius. Asmenys, gimę po šermukšnio ženklu, dažnai yra linkę į filosofines mintis ir turi polinkį į meną, kuris leidžia jiems rasti unikalius saviraiškos būdus. Jų meilė yra aistringa, ir jie mėgsta dažnai keisti partnerius, ieškodami tobulos harmonijos ir atitikimo. Be to, šermukšniai pasižymi natūraliu bendravimo talentu, leidžiančiu jiems lengvai užmegzti ir palaikyti ryšius su įvairiais žmonėmis.

Rugpjūčio horoskopas – kiparisas, figmedis,  beržas, graikinis riešutmedis

14 diena 

Kiparisas – įspūdingas medis, tarsi gamtos sportininkas. Net ir atšiauriausiomis sąlygomis randa būdą išlikti, visada laimingas. Jis pasižymi įgimtu talentu ir trykšta optimizmu. Vienatvė – ne jam, nes kiparisas trokšta būti apsuptas draugų ir šeimos narių. Griežtai vadovaujasi darbo hierarchija, nors kartais gali būti ne itin organizuotas. Meilėje liepsnoja intensyviai ir nesivaldo, tačiau širdyje yra ištikimas ir nuoširdus draugas. Nepaisant visko, išlieka nepalaužiamas ir spinduliuoja optimizmu, užkrečiančiu visus aplinkinius.

5-13 diena

Figmedis  subtilios prigimties medis, turintis savitą, neįprastą žavesį, kurio nepajėgtum nepastebėti. Jo formos – švelnios ir minkštos, lyg droviai braižytos gamtos. Figmedis yra labai jautrus, turintis savo vidinių kompleksų, tačiau jis geba prisitaikyti ir jaustis savimi įvairiose aplinkose. Jam gyvybiškai svarbi erdvė ir šiluma, jis negali atlaikyti staigių likimo svyravimų ir vystosi tik palankiomis sąlygomis. Netinkamos aplinkybės gali „pavogti“ jo gyvybinę energiją, todėl su juo reikia elgtis itin atsargiai, nes jis yra pažeidžiamas. Figmedis puoselėja tvirtus šeimos ryšius, kuriuos laiko savo stiprybės šaltiniu.

figmedis medžių horoskopas

1423 diena

Beržas – tikras reginys akiai: grakštus ir dailus lyg gamtos tapybos šedevras. Jo elgesys draugijoje – be priekaištų, jis niekada nesukuria problemų ir nepareikalauja daug. Beržas neapkrauna savo draugų finansiniais reikalavimais, nes gerbia kiekvieno nuosavybę. Nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio atrodo trapus, jis geba didžiulėmis pastangomis nuversti kalnus. Beržo jautrumas ir subtilumas yra jo charakterio brangakmeniai. O aštrus protas ir vaizdinga vaizduotė iškyla tarp kitų, suteikdami jam išskirtinį žavesį ir charizmą.

21-31 diena

Graikinis riešutmedis – neeilinio tvirtumo medis, kurio viduje trykšta kontrastų srovės, panašios į žmogaus, kuriam lemta gimti po šiuo ženklu, charakterį. Jis gali pasirodyti egoistiškas, kartais net rūstus ir žiaurus su aplinkiniais, galintis skaudinti nesaikingomis pretenzijomis. Jo reakcijos – staigios ir nelauktos, o prisitaikyti prie kintančių aplinkybių jis neparodo jokio lankstumo. Nepaisant to, riešutmedis yra stiprus autoritetas, gerbiamas, jei ne visada mylimas. Jo darbo etika – neįtikėtina: nuolat veiklus, sau ir kitiems neatleidžia klaidų, plataus akiračio ir išsilavinęs, puikus strategas. Savimyliškas ir uolus, jis nekenčia kompromisų. Sutikti graikinį riešutmedį – reiškia atsidurti tarp dviejų polių: galima patirti tiek didžiulę naudą, tiek didelę bėdą.

Rugsėjo horoskopas – gluosnis, liepa, alyvmedis, riešutas

1-2 diena

Graikinis riešutmedis – neeilinio tvirtumo medis, kurio viduje trykšta kontrastų srovės, panašios į žmogaus, kuriam lemta gimti po šiuo ženklu, charakterį. Jis gali pasirodyti egoistiškas, kartais net rūstus ir žiaurus su aplinkiniais, galintis skaudinti nesaikingomis pretenzijomis. Jo reakcijos – staigios ir nelauktos, o prisitaikyti prie kintančių aplinkybių jis neparodo jokio lankstumo. Nepaisant to, riešutmedis yra stiprus autoritetas, gerbiamas, jei ne visada mylimas. Jo darbo etika – neįtikėtina: nuolat veiklus, sau ir kitiems neatleidžia klaidų, plataus akiračio ir išsilavinęs, puikus strategas. Savimyliškas ir uolus, jis nekenčia kompromisų. Sutikti graikinį riešutmedį – reiškia atsidurti tarp dviejų polių: galima patirti tiek didžiulę naudą, tiek didelę bėdą.

312 diena

Gluosnis – tarsi dviejų veidų personažas, kurio gyvenimas pulsuoja emocinių kontrastų ritmu. Santykiuose su žmonėmis jis yra neįprastai jautrus, mėgstantis puotų šurmulį ir bendravimą. Jo viduje gyvena dvi skirtingos prigimtys: viena – mieguista ir jausminga, o kita – nerami ir nepastovi, todėl kartais jo elgesys svyruoja tarp šių polių. Gluosnis – kilnaus būdo, tačiau jo kompanija kartais reikalauja kantrybės; jis gali būti įnoringas, reiklus ir net isteriškas. Meilės labirintuose jis dažnai patiria skausmą, tačiau tikras ramybės uostas jam atsiveria santuokoje. Gluosnis pats save laiko nepastoviu ir kartais net nepakenčiamu, kas dar labiau pabrėžia jo dramatišką ir sudėtingą charakterį.

1322 diena

Liepa – asmenybė, kurią lydi laimė ir sėkmė. Jos orumas ir vertė yra aukštai įvertinti aplinkinių. Ji mėgsta patogumus ir lengvumą, kuris atsispindi jos gyvenimo būde. Meilės srityje, nepaisant daugelio bandymų, liepa vis dar ieško tos vienintelės laimingos meilės, kuri jai vis dar išslysta iš rankų. Kartais ji skundžiasi gyvenimu, jausmingais momentais atsiskleidžia jos keistenybės. Liepa taip pat yra linkusi į pavydą, kas kartais apsunkina jos santykius su kitais.

liepa medžių horoskopas

23 diena

Alyvmedis – tikras žavesio ir apdairumo etalonas, subtilios sielos asmuo. Jo charakteris – lyg ramus vanduo, suteikiantis pasitikėjimą ir ramybę. Meilės jūroje jis niekada nepraranda pusiausvyros dėl pavydo audrų; pripažįsta ir gerbia mylimojo laisvę, net jei kartais tai atneša jam širdgėlą. Jo mintys – gilios kaip vandenynas, o mėgstamiausias laiko leidimas – knygų skaitymas ir protą galandančių žmonių draugija. Alyvmedis ne tik įneša į namus harmoniją, bet ir užtikrina, kad jose tvyrotų laimės aura.

2430 diena

Riešutas – subtilus žmogus, kurio kuklumas slepia didelę įtaką aplinkiniams. Jo žavesys ir patrauklumas yra galingi įrankiai, padedantys pasiekti gyvenimiškus siekius. Riešutas yra ne tik malonus bendraujant, bet ir mėgsta aktyvią socialinę veiklą. Meilės srityje jis gali būti kaprizingas, tačiau visuomet išlieka padorus ir ištikimas. Jo protas ir išsilavinimas yra įspūdingi, o intelektualumas stebina.

Spalio horoskopas – graikinis riešutmedis, tuopa, klevas, graikinis riešutmedis

1-3 diena ir 19-31 diena

Graiknis riešutmedis – neeilinio tvirtumo medis, kurio viduje trykšta kontrastų srovės, panašios į žmogaus, kuriam lemta gimti po šiuo ženklu, charakterį. Jis gali pasirodyti egoistiškas, kartais net rūstus ir žiaurus su aplinkiniais, galintis skaudinti nesaikingomis pretenzijomis. Jo reakcijos – staigios ir nelauktos, o prisitaikyti prie kintančių aplinkybių jis neparodo jokio lankstumo. Nepaisant to, riešutmedis yra stiprus autoritetas, gerbiamas, jei ne visada mylimas. Jo darbo etika – neįtikėtina: nuolat veiklus, sau ir kitiems neatleidžia klaidų, plataus akiračio ir išsilavinęs, puikus strategas. Savimyliškas ir uolus, jis nekenčia kompromisų. Sutikti graikinį riešutmedį – reiškia atsidurti tarp dviejų polių: galima patirti tiek didžiulę naudą, tiek didelę bėdą.

4-13 diena

Tuopa – elegantiškas ir žavią išvaizdą išsaugantis medis, kuris laikui bėgant išlieka jaunatviškas. Žmogus, gimęs po šiuo ženklu, dažnai kenčia nuo savo pasitikėjimo trūkumo, kuris daro įtaką jo santykiams su kitais. Nors jis tikisi aplinkinių geranoriškumo ir nuoširdumo, pats kartais būna įnoringas ir išlepęs, dėl ko neretai atsiduria vienatvėje. Tuopos jautrumo stoka taip pat trukdo užmegzti tvirtus socialinius ryšius. Nepaisant šių trūkumų, tokio žmogaus širdis yra atvira stipriems jausmams, tačiau meilėje jis retai susilaukia ilgalaikio pasitenkinimo. Tuopa taip pat turi artistiškumo ir sugeba puikiai organizuoti įvairius renginius, o sunkiais gyvenimo momentais moka būti patikima atrama tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

14-18 diena

Klevas – tai išskirtinis charakteris, pilnas netikėtumų. Originalus iki pirštų galiukų, nors kartais būna nedrąsus ir užsisklendęs savo pasaulyje. Santūrus išore, bet viduje gali būti neįtikėtinai ciniškas ir nepasiekiamas. Išdidus, myli save, tačiau taip pat išmintingas ir nuovokus. Labai geros atminties. Meilės labirintai jam sudėtingi – siekia sukelti pasitikėjimą, bet kartu primeta savo norus ir valią. Šis daugialypis, žavus medžio tipas vilioja savo paslaptingumu, priversdamas aplinkinius nuolat stengtis įminti jo rebusą.

Lapkričio horoskopas – graikinis riešutmedis, kaštonas, uosis

1-11 diena

Graikinis riešutmedis – neeilinio tvirtumo medis, kurio viduje trykšta kontrastų srovės, panašios į žmogaus, kuriam lemta gimti po šiuo ženklu, charakterį. Jis gali pasirodyti egoistiškas, kartais net rūstus ir žiaurus su aplinkiniais, galintis skaudinti nesaikingomis pretenzijomis. Jo reakcijos – staigios ir nelauktos, o prisitaikyti prie kintančių aplinkybių jis neparodo jokio lankstumo. Nepaisant to, riešutmedis yra stiprus autoritetas, gerbiamas, jei ne visada mylimas. Jo darbo etika – neįtikėtina: nuolat veiklus, sau ir kitiems neatleidžia klaidų, plataus akiračio ir išsilavinęs, puikus strategas. Savimyliškas ir uolus, jis nekenčia kompromisų. Sutikti graikinį riešutmedį – reiškia atsidurti tarp dviejų polių: galima patirti tiek didžiulę naudą, tiek didelę bėdą.

graikinis riesutmedis medžių horoskopas

12-21 diena

Kaštonas – žmogus, savo gilumu ir nuoširdumu žavintis kiekvieną, kuris jį artimiau pažįsta. Jo emocinė intuicija yra tokia stipri, kad atrodo, lyg jis galėtų atsakyti į bet kokį užduotą klausimą. Meilės srityje jis išsiskiria subtilumu ir natūraliu gebėjimu pritraukti tinkamus partnerius. Šeimyniniame gyvenime kaštonas – pats ištikimiausias, taktiškas ir kilnus žmogus, kuris visada randa išradingų sprendimų ir pasižymi įvairiapusiškumu. Jo gyvenimas yra tarsi drama, kurioje jis arba triumfuojančiai iškyla aukštai, arba narsiai kovoja su neįveikiamomis kliūtimis ir sunkumais.

22-30 diena

Uosis – tai asmuo, kuris džiugina visų širdis, savo veržlumu ir aukštais reikalavimais sau ir kitiems. Jis lengvai pasiekia užsibrėžtus tikslus dėl savo natūralių gabumų ir sąmojingumo, tačiau, jeigu tikslas pasirodo nepasiekiamas, Uosis nesunkiai sugeba jį atsisakyti. Jo troškimas garbės ir pripažinimo yra ryškus, o gabumai leidžia išsiskirti iš minios. Uosis yra neeilinė asmenybė, kurios šaknų šešėlyje galima rasti prieglobstį net audringiausiomis dienomis. Nors kartais gali pasireikšti egoizmas, meilėje Uosis išlieka ištikimas ir pasiaukojantis partneris.

Gruodžio horoskopas – uosis, šermukšnis, figmedis, bukas

1 diena

Uosis – tai asmuo, kuris džiugina visų širdis, savo veržlumu ir aukštais reikalavimais sau ir kitiems. Jis lengvai pasiekia užsibrėžtus tikslus dėl savo natūralių gabumų ir sąmojingumo, tačiau, jeigu tikslas pasirodo nepasiekiamas, Uosis nesunkiai sugeba jį atsisakyti. Jo troškimas garbės ir pripažinimo yra ryškus, o gabumai leidžia išsiskirti iš minios. Uosis yra neeilinė asmenybė, kurios šaknų šešėlyje galima rasti prieglobstį net audringiausiomis dienomis. Nors kartais gali pasireikšti egoizmas, meilėje Uosis išlieka ištikimas ir pasiaukojantis partneris.

2-11 diena

Šermukšnis   tai puikus pavyzdys, kai žavinga išorė slepia nepaprastą stiprybę. Nepaisant švelnaus ir trapaus vaizdo, šis medis yra itin patvarus ir ištvermingas, gebantis oriai atlaikyti visus likimo iššūkius. Asmenys, gimę po šermukšnio ženklu, dažnai yra linkę į filosofines mintis ir turi polinkį į meną, kuris leidžia jiems rasti unikalius saviraiškos būdus. Jų meilė yra aistringa, ir jie mėgsta dažnai keisti partnerius, ieškodami tobulos harmonijos ir atitikimo. Be to, šermukšniai pasižymi natūraliu bendravimo talentu, leidžiančiu jiems lengvai užmegzti ir palaikyti ryšius su įvairiais žmonėmis.

sermuksnis medžių horoskopas

12-21 diena

Figmedis – subtilios prigimties medis, turintis savitą, neįprastą žavesį, kurio nepajėgtum nepastebėti. Jo formos – švelnios ir minkštos, lyg droviai braižytos gamtos. Figmedis yra labai jautrus, turintis savo vidinių kompleksų, tačiau jis geba prisitaikyti ir jaustis savimi įvairiose aplinkose. Jam gyvybiškai svarbi erdvė ir šiluma, jis negali atlaikyti staigių likimo svyravimų ir vystosi tik palankiomis sąlygomis. Netinkamos aplinkybės gali „pavogti“ jo gyvybinę energiją, todėl su juo reikia elgtis itin atsargiai, nes jis yra pažeidžiamas. Figmedis puoselėja tvirtus šeimos ryšius, kuriuos laiko savo stiprybės šaltiniu.

22-31 diena 

Bukas – tikras išvaizdos meistras, kartais savo įvaizdžiui skiria daugiau dėmesio nei reikėtų. Jis drąsiai piešia savo gyvenimo planus ir atkakliai juos išpildo, nenukrypdamas nuo nustatyto kelio. Žinomas dėl savo taupumo ir santūrumo, bukas puikiai tinka vadovaujantiems postams, nes moka gerai valdyti resursus. Meilėje jam trūksta išradingumo ir romantiškų idėjų, tačiau kaip partneris jis yra rūpestingas ir namų širdis. Bukas – tai lyg kietas medis su trapia šerdimi, stiprus išoriškai, bet jautrus viduje.

Šaltiniai:
https://horoscopes.astro-seek.com/celtic-tree-zodiac-horoscope
https://www.whats-your-sign.com/celtic-tree-astrology.html
https://www.tree-signs.com/celtic-horoscope/

Nuotraukos asociatyvinės © Canva.

Rekomenduojamas video

Pasidalinkite su drauge ar draugu:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *